úvod      o společnosti      vydáváme      kontakty    předplatné      zprávy      inzerce      volná místa
 

 
 www.audiomag.cz
Časopis, který vám usnadní orientaci ve světě domácího kina, pomůže vám s výběrem audio - video a DVD komponentů, AV recieverů, AV procesorů, zesilovačů, reprosoustav pro domácí kino a poskytne vám přehled filmů, právě vycházejících na DVD. Každé číslo časopisu Video Domácí kino je navíc doplněno 32 stránkovou přílohou o aktuálních filmových a hudebních DVD novinkách.


HIGH END REPORT je časopis zaměřený na nejkvalitnější produkty nejvěhlasnějších, ale i méně známých světových
výrobců audiovizuální techniky. Jde o časopis pro náročné posluchače,
náročné audiofily a náročné čtenáře - prostě pro ty, kteří se bez kvalitní domácí aparatury a informací o nových trendech a nových technologiích výrobků již neobejdou.

www.vinoastyl.cz
Víno & Styl je časopis o vínu, ale nejen o něm. Na svých stránkách přináší informace také o ostatních věcech, které s vínem souvisí. Najdete zde tipy, doporučení a testy. Rozhovory se zajímavými lidmi. Články o snoubení vína a pokrmů. Časopis Víno & Styl je průvodcem světem vína nejen pro sommeliéry.

www.dvdmovie.cz
Časopis, který svým čtenářům v každém čísle přináší ucelený přehled těch nejčerstvějších filmových a hudebních novinek právě vycházejících na DVD. Každé číslo časopisu DVD MOVIE je navíc doplněno přílohou v podobě dvou plnohodnotných filmů na DVD.