úvod      o společnosti      vydáváme      kontakty    předplatné      zprávy      inzerce      volná místa
 

 
 www.score.cz
Nejdéle pravidelně vycházející měsíčník o počítačových hrách v České republice. Každé číslo časopisu přináší svým čtenářům na svých 132 stranách novinky ze světa počítačových her, recenze vycházejících titulů i preview těch připravovaných, zajímavá témata, hardwarovou rubriku a zejména DVD přílohu s minimálně třemi plnými hrami a dalším zajímavým obsahem.
 

Speciální vydání magazínu SCORE věnované výhradně populárnímu hernímu hitu Minecraft. Na 148 stranách najdete kompletního průvodce světem Minecraftu se stovkami rad, tipů a triků pro začátečníky i pokročilé, dále zajímavé rozhovory, témata a nezbytné zpravodajství. To vše od zkušených autorů SCORE i specialistů na Minecraft. U časopisu je přiložen i plakát a arch samolepek.

www.digifotomag.cz
Digitální Foto je historicky první časopis o digitálním fotografování u nás. Zájmu čtenářů se těší již sedmým rokem a už třetím rokem se pyšní titulem NEJČTENĚJŠÍ ČASOPIS O DIGITÁLNÍ FOTOGRAFII v ČR (viz Mediaprojekt 2006-2008). Na 100 stranách nabízí Digitální Foto svým čtenářům přehled novinek, zajímavostí a rad týkajících se pořizování snímků nebo úpravy fotografií. Přílohou každého čísla Digitálního Fota je CD ROM plný užitečných programů a videotutoriálů poskytujících čtenářům pomoc při mnoha ve fotografické praxi se vyskytujících situacích a činnostech.

Průvodce Ovládněte Canon je obsáhlou (228 stran) příručkou, která vám pomůže proniknout do tajů ovládání zrcadlovky Canon, naučit se nové fotografické techniky a dozvědět se rady a triky profesionálních fotografů. Výklad doplňují videotutorialy zdarma ke stažení. Velkou část příručky věnujeme podrobným testům – ať se jedná o amatérské zrcadlovky, prvotřídní profesionální Canony EOS 5 DS a 5 DS R, či srovnávací testy objektivů a externích blesků. Věříme, že naše detailní testy vám pomohou při případných fotografických nákupech.

Abyste ze sofistikovaného fotoaparátu dostali maximum, musíte porozumět ovládacím prvkům a položkám v menu a naučit se je efektivně používat. Náš průvodce Ovládněte Nikon (228 stran) vám v tom pomůže. Dozvíte se nejen to, k čemu jednotlivé ovladače slouží, ale také jak s nimi zacházet a získat skvělé snímky. Naše jedenáctidílná Nikonpedie představuje ucelený úvod do světa fotografování zrcadlovkami Nikon – od výměny objektivů až po porozumění pokročilejším termínům jako hloubka ostrosti. Další část příručky se zaměřuje na úpravu fotografií v softwaru, který byl speciálně vyvinut pro zrcadlovky Nikon. Na tištěné tutorialy pak navazují videa, která si můžete zdarma stáhnout. A v neposlední řadě – každý, koho začne fotografování bavit, časem zjistí, že už mu běžný setový objektiv nestačí, a bude se poohlížet po lepším. Proto jsme pro vás připravili několik srovnávacích testů i jednotlivých recenzí, v nichž vám představíme pozitiva a negativa 54 objektivů kompatibilních s fotoaparáty Nikon.

Speciální vydání Digitálního fota FOTO Shopper vás provede světem nejlepších fotoaparátů a fototechniky na současném trhu. Na 164 stranách najdete podrobné recenze aktuálních zrcadlovek i bezzrcadlovek, víc než tři desítky testů nejžádanějších objektivů či minitesty užitečného příslušenství.

Speciální vydání magazínu SCORE věnované aktuálnímu světovému fenoménu - mobilnímu hitu Pokémon GO. Na 100 stranách čtenář získá všechny potřebné informace o hře, množství užitečných tipů, nepsotradatelných rad a spoustu zajímavostí a souvisejících témat včetně shrnutí celé historiie Pokémonů. Na magazínu spolupracovali zkušení hráči Pokémon GO i odborníci z redakce SCORE. U časopisu je přiložen arch samolepek s pokémony i herními týmy.

Speciální vydání magazínu SCORE věnované jedné z nejhranějších her současnosti, Fortnite. Uvnitř najdete kompletní příručku, jak na to. Naleznete zde nejrůznější tipy a triky, návody a rady pro všechny fanoušky her, od úplných začátečníků až po ty nejostřílenější hráče. To vše na 100 stranách od hráčů Fortnite.

Hra, která se zjevila jako blesk z čistého nebe, to je Apex Legend. Jedna z nejpopulárnějších „battle royale“ her, potažmo videoher vůbec. Se stejnou rychlostí jsme si pro vás připravili kompletní příručku speciálního vydání magazínu SCORE plnou rad, tipů a triků. Najdete zde návody ke všem postavám, vše od zbraní až po taktiky, které vám pomůžou stát se lepším spoluhráčem. To vše na 100 stranách od hráčů Apex Legend.

Speciální vydání magazínu SCORE věnované legendární hře Mario. Kompletní průvodce kariérou nejslavnější herní postavy. Přiručka je věnovaná historii a vzniku této značky, od samotných začátků až po tituly na Nintendo switch. To vše na 100 stranách od fanoušků Maria.
 
 
 
 

Copyright 2009 OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o. Designed by vidia-design  |  Hosting: ALMEO s.r.o.