úvod      o společnosti      vydáváme      kontakty    předplatné      zprávy      inzerce      volná místa
 

 
 www.score.cz
Nejdéle pravidelně vycházející měsíčník o počítačových hrách v České republice. Každé číslo časopisu přináší svým čtenářům na svých 132 stranách novinky ze světa počítačových her, recenze vycházejících titulů i preview těch připravovaných, zajímavá témata, hardwarovou rubriku a zejména DVD přílohu s minimálně třemi plnými hrami a dalším zajímavým obsahem.
 

Speciální vydání magazínu SCORE věnované výhradně populárnímu hernímu hitu Minecraft. Na 148 stranách najdete kompletního průvodce světem Minecraftu se stovkami rad, tipů a triků pro začátečníky i pokročilé, dále zajímavé rozhovory, témata a nezbytné zpravodajství. To vše od zkušených autorů SCORE i specialistů na Minecraft. U časopisu je přiložen i plakát a arch samolepek.

www.digifotomag.cz
Digitální Foto je historicky první časopis o digitálním fotografování u nás. Zájmu čtenářů se těší již sedmým rokem a už třetím rokem se pyšní titulem NEJČTENĚJŠÍ ČASOPIS O DIGITÁLNÍ FOTOGRAFII v ČR (viz Mediaprojekt 2006-2008). Na 100 stranách nabízí Digitální Foto svým čtenářům přehled novinek, zajímavostí a rad týkajících se pořizování snímků nebo úpravy fotografií. Přílohou každého čísla Digitálního Fota je CD ROM plný užitečných programů a videotutoriálů poskytujících čtenářům pomoc při mnoha ve fotografické praxi se vyskytujících situacích a činnostech.

Průvodce Ovládněte Canon je obsáhlou (228 stran) příručkou, která vám pomůže proniknout do tajů ovládání zrcadlovky Canon, naučit se nové fotografické techniky a dozvědět se rady a triky profesionálních fotografů. Výklad doplňují videotutorialy zdarma ke stažení. Velkou část příručky věnujeme podrobným testům – ať se jedná o amatérské zrcadlovky, prvotřídní profesionální Canony EOS 5 DS a 5 DS R, či srovnávací testy objektivů a externích blesků. Věříme, že naše detailní testy vám pomohou při případných fotografických nákupech.

Abyste ze sofistikovaného fotoaparátu dostali maximum, musíte porozumět ovládacím prvkům a položkám v menu a naučit se je efektivně používat. Náš průvodce Ovládněte Nikon (228 stran) vám v tom pomůže. Dozvíte se nejen to, k čemu jednotlivé ovladače slouží, ale také jak s nimi zacházet a získat skvělé snímky. Naše jedenáctidílná Nikonpedie představuje ucelený úvod do světa fotografování zrcadlovkami Nikon – od výměny objektivů až po porozumění pokročilejším termínům jako hloubka ostrosti. Další část příručky se zaměřuje na úpravu fotografií v softwaru, který byl speciálně vyvinut pro zrcadlovky Nikon. Na tištěné tutorialy pak navazují videa, která si můžete zdarma stáhnout. A v neposlední řadě – každý, koho začne fotografování bavit, časem zjistí, že už mu běžný setový objektiv nestačí, a bude se poohlížet po lepším. Proto jsme pro vás připravili několik srovnávacích testů i jednotlivých recenzí, v nichž vám představíme pozitiva a negativa 54 objektivů kompatibilních s fotoaparáty Nikon.

Speciální vydání Digitálního fota Camera Shopper vás provede světem nejlepších fotoaparátů a fototechniky na současném trhu. Na 164 stranách najdete podrobné recenze aktuálních zrcadlovek i bezzrcadlovek, víc než tři desítky testů nejžádanějších objektivů či minitesty užitečného příslušenství. V prodeji v listopadu.

Speciální vydání magazínu SCORE věnované aktuálnímu světovému fenoménu - mobilnímu hitu Pokémon GO. Na 100 stranách čtenář získá všechny potřebné informace o hře, množství užitečných tipů, nepsotradatelných rad a spoustu zajímavostí a souvisejících témat včetně shrnutí celé historiie Pokémonů. Na magazínu spolupracovali zkušení hráči Pokémon GO i odborníci z redakce SCORE. U časopisu je přiložen arch samolepek s pokémony i herními týmy.
 
 
 
 

Copyright 2009 OMEGA PUBLISHING GROUP s.r.o. Designed by vidia-design